تصفیه آب استخرها

تصفیه آب استخرها

تصفیه آب استخرها توسط اکسیژن فعال (ازن) مطمئن ترین و موثرترین سیستم ضد-عفونی کننده شناخته شده در جهان است .” ازن” ضد عفونی کنند ه ای کاملا طبیعی، بسیارقوی و دوست محیط زیست است ، که سالهاست درکشورهای اروپایی وامریکایی جهت تصفیه وضدعفونی بی خطرآب شُرب واستخرهای شنا مورد استفاده قرارمی گیرد.برخلاف کلر یا مواد شیمیایی دیگر ضد عفونی با ” ازن” هیچگونه مواد سمی یامضرد رآب به جای نمی گذارد و طبعا نیاز به پالایش مجدد آب ندارد،تصفیه با” ازن” کیفیت و شفافیت آب راافزایش میدهد کلیه میکرو ارگانیزمها مثل هپاتیت، وبا ، ایدز،  قارچها، باکتریها، تخم انگل معلق در آب رابه سرعت از بین می برد فاقد عوارضی چون حساسیت های تنفسی ، خشکی وخارش پوست سوزش چشم وغیره است . روشی بسیار طبیعی و مقرون به صرفه است ، بدون استفاد ه از هر گونه مواد شیمیایی مانند کلر و …

کیفیت آب در استخر های شنا از نظر سلامت آب و مشخصات ظاهری آن یکی از مهمترین عوامل درایجاد نشاط و شاد ابی در شناگر و تبدیل فضای استخر به مکانی مفرح وشادی بخش برای استفاد ه کنندگان می باشد . از این رو روش ها و سیستم های پالایش وضد عفونی آب در استخر های شنا جهت دسترسی به کیفیت مطلوب آب دردرجه اول اهمیت قرار می گیرد .

با توجه به عوارضی که کلر برای سلامتی شناگران، از قبیل خطرابتلا به آسم ،بیماریهای ریوی سرطان مثانه و … د ارد، چندین دهه است که از این ماده شیمیایی در اروپاوامریکا استفاد ه نمی شود ودستگاههای ژنراتور ازن  با استفاده از تکنولوژی سبز و کاملا طبیعی جهت استریل کردن آب استخرها جایگزین شده اند.

افزایش اکسیژن درآب و محیط استخر

ایجاد شفافیت  مضاعف درآب

حذف بوی بد آب در استخر

عدم ایجاد حساسیت برای چشم و پوست شناگر

کاهش ترکیبات ارگانیک آب

عدم ایجاد خورگی در تاسیسات استخرو سازه های فلزی اطراف آن

سازگار بودن با محیط زیست

بی خطر بودن برای کاربر و اپراتور

اقتصادی بودن استفاد ه از ازن عدم تولید پساب های زیان بار برای محیط زیست

ازن آ ب سالم ، شفاف و کریستال گونه برای استخر های شنا تهیه می کند.

وزون می تواند در استخرهای خصوصی و شهرداری ، شهری یاعمومی استفاده شود.  فوائد فوق العاده ای در رابطه با سلامتی انسان با سیستم ازن وجود دارد، اما یکی از مهمترین فوائد استخرها ی ازن زده شده راحتی  شما در آب است.

قرمز شدن چشم ها ، کهیر ، تغییر رنک مایو و  سایرمشکلات مربوط به کلر( حتی اگر شما از کلر استفاده می کنید) مسائل مربوط به گذشته می باشد . بنابراین حتی اگر شما از کلر یا کلرامین ، کلرین بازسازی شده(سیستم های نمکی)، شما می توانید در استخر ازن زنی شده بدون نگرانی از سلامتی و ناراحتی های ناشی از استخرهای کلرزنی شده شنا کنید.

پائین آوردن میزان استفاده از کلرین یا حذف آن می بایست مشکل هر اپراتور  استخرشنا باشد تا محیط سالمی برای مراجعین و کارمندان خود به وجود آورند.از آنجایی که قوانین آمریکای شمالی نتایج آزمایشگاهی  بقایای کلرین را می خواهد و ادر صورتی که شما می خواهید با این قانون منطبق باشید ، چرا شما می بایست افزودن اوزون را به استخر شنای خود در نظر بگیرید؟

توضیحات  بسیاری در بارهء سلامتی و سیستم تصفیه  در پاسخ به این سوال وجود دارد. جلوگیری یا کم کردن کلرامین ( کلر باند). جلوگیری یا کاهش کشتار با گاز کلرین. مهار تشکیل محصولات جانبی آلی کلو رو (سمی) کاهش یا حذف  گازهای سوزاننده که زیر ساخت های  استخر را می خورند. کاهش یا حذف  زیاد بوی کلر از استخر از فوائد سیستم  ازن می باشد. کاهش کلر گاز اضافی که یعنی کلرین کمتر کاهش خوردگی و سائیدگی و از بین رفتن محیط استخر.

کاهش میزان استفاده از سیستم تهویه که  کاهش هزینه مصرف انرزی را به همراه دارد و همچنین کیفیت هوا را بالا می برد و در یک حالت حفظ می کند.  نیاز به نظافت کمتر ، فیلتراسیون بهتر( آب درخشان تر). از بین بردن بهتر بار میکربی ( که شامل کریپپتو و جیرادیا) نیز میشود.

بازیابی سریعتر زمان بهبود استخر. پائین آمدن پاکسازی لوله ها از مواد شیمیایی( ضمنآ اوزون با یو فیلم ها را از بین می برد). بهترین شاخص کارکرد درست استخر ازن زنی شده آب درخشان کریستال گونه و شفاف استخر است. دیگر از چشمان قرمز، کهیر یا حساسیت های پوستی حتی در استخر هایی که همزمان از کلر و ازن استفاده می شود اثری نیست و در این استخر ها دیگر بوی کلر در محوطه استخر به مشام نمی رسد.

در حقیقت ، چشمان قرمز، کهیر و مشکلات پوستی نشان دهندهء این هستند که یک مشکل جدی در مورد سلامتی شما دارد اتفاق می افتد. بدن شما دارد به شما می گوید که شما در یک محیط مسموم هستید. اطلاعات جالبی د ر خصوص اوزون در استخرها در مقابل سیستم کلر زنی ” در حالیکه یاد گرفتن شنا می تواند در  بهبود تناسب اندام و کاهش عوارض مرتبط با آسم  مفید باشد اطلاعات علمی وجود دارد که بیانگر مشکلات مرتبط با سلامتی به دلیل شنا در آب استخر هایی که با مواد شیمیایی  تمیز می شوند وجود دارد .

آب استخرهای شنا برای سلامت عموم استریل می شود، با اینکه به نظر می رسد که ضد عفونی شیمیایی آب استخر می تواند دلیل بسیار از مشکلات مربوط به سلامت باشد و بدینگونه گزارش شده. مدارک پزشکی وجود دارد که نشان می دهند در معرض مواد شیمیایی مانند کلرین و مشتقات ، کلرامین ها یا کلوروفرم ها قرار گرفتن می تواند منجر به اپیتلیوم تنفسی  و افزایش نفوذپذیری عروق و اودما را از غشاهای مخاطی پوشاننده التهاب راه های هوایی و ریه که همه این مسائل منجر به التهاب جدی در بدن می شوند.

پزشکی ورزشی،  اوزون ضدعفونی کننده ای منتخب با مشخص تر شدن  مشکلات استفاده از  سیستم کلرین که از مهمترین آنها سرطانزا بودن کلرین و مشتقات آن می باشد که شامل تریهالومتانها نیز می شود، ازن  اکنون ضدعفونی  کننده ای منتخب برای مدیران استخر ها می گردد.

او نه تنها تولید اینگونه مشتقات را حذف می کند بلکه باعث موثر تر شدن کار کرد سیستم فیلتراسیون می گردد. در آلمان، که از دیر باز یک استاندارد برای کیفیت آب آشامیدنی و استخر جهانی را بنا کرد، سیستم های اوزون ضد عفونی کننده های منتخب می باشند. اروپایی ها چنان به استخرهای بدون کلر عادت کرده اند که در اولمپیک آتلانتا حاضر به وارد شدن به استخر کلر زده نشدند.

سیستم آن استخر متعاقبآ به یک سیتم اوزون تغییر کرد. حذف قرمز شدن چشم، کهیر زدن در استخر های شنا، مشتقات کلرو- ارگانیک که شامل تری هالومتانها می شوند( به عنوان سرطان زا ) ممکن است در غلظت بسیار بالایی جمع شوند. چشمان قرمز و کهیر تآثیرات فوری و مشخصی هستند و می بایست توجه داشت که این علائم می تواند ریسک بالایی برا ی سلامتی انسان باشد

به طور متوسط، بدن انسان نیم لیتر آب استخر را در هر ساعت جذب می کند. بهترین استخرها کیفیت آبی مطابق با استانداردهای آب آشامیدنی دارند. چرا اوزون؟ اوزون باکتری را نابود میکند، ویروس ها و تک یاخته ها مانند جیرادیا لامبلیش و ارگانیز م های کریپتوسپوریدیوم که می تواند باعث بیماری گوارشی شدید شود را نابود می کند  در جایی که کلر در نابود کردن آنها تآثیر خیلی کمتری دارد.

همچنین، از اندوتوکسین های هوازی جلوگیری می کند که در تصفیهء آب با کلر استاندارد به وجود می آید و می تواند توسط مراجعین و ناجی ها تنفس شود. این سموم باعث سرفه های مضمن ، که به خس خس سینه در میان ناجیان معروف به حساسیت ریوی.اوزون بوی معمول استخرهای سنتی را از بین می برد و روغن ها و سایر آلاینده های موجود در آب را نابود و اکسیده می نماید.

اوزون نه تنها همه این کارها را انجام می دهد، نسبت به پ هاش خنثی بوده و هیچ نوع آلودگی را به آب اضافه نمی کند. ازن تبدیل به مواد آزار دهنده نمی شود.

در واقع در استخر هایی که از سیستم های ازن و کلر برای استریل استفاده می شود  ازن تشکیل کلرو-ارگانیک و تری هالومتانها را مهار میکند. از دیگر فوائد ازن حمایت از فیلترهاست. از انباشته شدن مواد زائد آلی جلوگیری می کند و به این ترتیب تآثیر فیلترهای شنی یا دیگر سیستم های فیلتراسیون را بالا می برد.

تصفیهء آب، ازن مستقیمآ آلاینده های آلی را از طریق اکسیداسیون تجزیه می کند. ضد عفونی آب. ازن  باقی مانده 0.05 میلی گرم در لیتر یا بیشتر منجر به نابودی 100٪ باکتری، ویروسها و قارچها می شود. آب شفاف. ازن تبدیل به اکسیژن نرمال شده و در آب تا حد اشباع باقی می ماند. این است که باعث شفافیت و باقی و زیبایی آب استخر می گردد.

ازن در محل تولید می شود و نیازی به انبار یا حمل ونقل ندارد. ازن از تشکیل کربنات کلسیم جلوگیری می کند رسوب موجود را از بین برده ، همچنین روغن ها و چربی های اطراف استخر را تمیز میکند. آبهایی که با ازن تصفیه می شوند هزینهء پاکیزگی کمتری دارند.  در انتها در استخر های  عمومی شما یک محیط سالمتر بدون تشدید گازهای اضافی کلر خواهید داشت.

در استخر های خصوصی، شما می توانید یک سیستم ازن انحصاری داشته باشید. اوزون به صورت الکتریکی تولید می شود و هزینه های جاری مواد شیمیایی و افزودنی ها برا ی استخر دیگر لزومی ندارد. ازن زنی بیماری های آب زی را از بین می برد و کارکرد عمومی  سیستم را بهبود می بخشد و سلامتی و کیفیت زندگی برای صاحبان استخر شنا به همراه می آورد.

Demineralizer by active oxygen (ozone), the safest and most effective anti-septic systems have been known to the world. “Ozone” they are completely natural antiseptic, very strong and friendly environment, which is many European countries cleaning and disinfecting drinking water is safe for swimming and American stoneware Gyrd.brkhlaf justify the use of chlorine or other chemicals to disinfect “ozone” or Mzrdrabbh not leave any toxic substances and the need to purify this water is naturally filtered by “ozone” will increase the quality and transparency of all microorganisms such as hepatitis, cholera, AIDS, fungi, bacteria, parasite eggs float to the water will kill quickly without complications, such as respiratory allergies, dry and itchy skin, sore eyes, and so on. Natural and cost-effective way, without using any chemicals such as chlorine and …
The methods and systems for filtration of water in the pool disinfectant Shnajht access to good quality water is primarily important.
green and quite natural for sterilizing water pools have been replaced.
Increased oxygen pool water environment
Double water transparency
Remove the bad smell of water in the pool
Lack of sensitivity to the eyes and skin of swimmers
Reduction of organic compounds in water
Eutrophication is the lack of facilities, pool and surrounding steel structure
Compatible with the environment
Safety to the operator
Economical use of ozone sewages not harmful to the environment
Ozone water safe for swimming pool provides a transparent and crystal form.
And ozone can be private pools and municipalities, municipal or public use. Extraordinary benefits
Relation to human health, ozone systems out there, but one of the most important benefits of ozone pools struck you in the water.
Redness of the eyes, hives, and other problems related to chlorine Mayo color change (even if you use chlorine) issues in the past. So even if you use chlorine or chloramines, chlorine renovated (salt system), you can ozonation pool without worrying about the health problems caused by swimming pools use chlorine.
be consistent with the law, why you should consider adding ozone to your swimming pool?
Many details about the health and treatment system is the answer to this question. Prevent or reduce chloramines (chlorine bond). Prevent or reduce chlorine gassing. Inhibit the formation of byproducts CLS organic toxic corrosive gases reduce or eliminate the infrastructure of the pool again. Reduce or eliminate many of the benefits system, ozone is the smell of chlorine from the pool. Reducing excess chlorine gas, which means less chlorine corrosion and wear reduction and disappearance of the pool.
Requires less cleaning, better filtration water (brighter). Better eliminate microbial load (including the deaf and suede Ypptv of Dia) redundancy.
Faster recovery time, improve the pool. Coming down the pipe cleaning chemicals (also destroys the ozone biofilms). The true function of ozonation of pool water sparkling clear crystal species pool. Other than red eyes, hives or skin reactions even in the pool with chlorine and ozone are used simultaneously Nystv no longer smell chlorine in the swimming pool area is not broken.
In fact, red eyes, hives and skin problems indicates that your health is a serious problem occurs. Your body is telling you that you’re in a toxic environment.There will be cleaned with chemicals.
All these lead to serious inflammation in the body.

He not only eliminates the production of these compounds, but also more effective filtration system is working. In Germany, which has long been a standard for drinking water quality and the world’s pool, ozone systems disinfectants are selected. Europeans are so accustomed to swimming without chlorine present in the Atlanta Olympic entering the pool was not chlorinated.
Pool subsequently changed its system to an ozone system. Remove red-eye, hives around in the swimming pool, organic compounds, including THMs are Klrv- (a carcinogen) may accumulate in high concentrations. Red eyes and hives immediate and significant impact and should be noted that these symptoms could be a risk to human health
On average, the human body will absorb half a liter of water per hour. Pools of water quality standards for drinking water are best. Why is ozone? Ozone kills bacteria, viruses and protozoa such as Cryptosporidium Jyradya Lamblysh and the organisms that can cause severe gastrointestinal disease destroys where chlorine in destroying much less impact.
Also, aerobic endotoxin prevents the chlorine water Tsfyh’ comes standard and can be used by clients and Savior breathing.
Ozone does not become the substance abuser.
In fact, ozone and chlorine in the pool where the system is used for sterilizing chloroethyl-organic ozone formation and inhibits THMs. Other benefits of ozone Fyltrhast support.
Tsfyh’ water, ozone directly through oxidation breaks down organic contaminants. Water disinfection. Residual ozone 0.05 mg per liter or more, resulting in the destruction of 100% of bacteria, viruses and fungi. Clear water. Ozone into oxygen and water saturation remained normal. This is where the rest of the beauty and clarity of the pool water.
Ozone is produced on site and there is no need for storage or transport. Ozone formation of calcium carbonate prevents sediment destroyed, as well as oils and fats around the pool clean. Cleaning with ozone water treatment are less cost. Finally, in public pools give you a healthier environment without additional chlorine gas will intensify.
The private pool, you can have an exclusive ozone system. Ozone is produced by electrical current costs for pool chemicals and other additives are not necessary.

Water Purifier aqua clean, water purifier aqua tek, Water Purifier aquatech hybrid desalination, water and wastewater Hormozgan, water and sewage, East Azerbaijan, West Azerbaijan, water and sewage, water and sewage Gilan, water and sewage Ilam city water, city sewer, Zanjan, Hamedan city water and sewer, municipal water and wastewater, desalination, industrial, municipal water and sewage company Tehran, Hamedan city water and sewage company, the price of water Aqua, Aqua water Treatment prices Claire…